Укр
  • Укр
  • Eng

ПІДТРИМКА ЦИВІЛЬНИХ У КОЛ-ЦЕНТРІ #ВАРТОЖИТИ

87 психологів пройшли кілька етапів відбору та безкоштовно надають кваліфіковану допомогу усім цивільним українцям, кому важко впоратися з переживаннями в умовах війни.

Спеціалісти команди пройшли курс навчання від Української психоонкологічної асоціації, провідних лікарів-онкологів, експертів по паліативній допомозі і надають психологічну підтримку онкопацієнтам, їхнім родичам, друзям, колегам, а також тим, хто страждає канцерофобією.

ПІДТРИМКА ОНКОПАЦІЄНТІВ ТА ЇХНІХ БЛИЗЬКИХ У КОЛ-ЦЕНТРІ #ВАРТОЖИТИ

В Україні понад 1 300 000 онкохворих. Щодня 450-м українцям ставлять діагноз «рак». Тривожність, страх, апатія, депресія — це неповний перелік емоційних станів, що супроводжують людину та її родину на різних стадіях боротьби з раком. Таке моральне навантаження аж ніяк не сприяє швидкому одужанню, а лише погіршує загальний стан пацієнта і його близьких. Вкрай цінною є підтримка психолога, який допоможе прийняти себе, впоратися з емоціями, та буде поруч із вами, аби відслідковувати деструктивні думки та допомагати приймати раціональні рішення.

Звернутися до психолога – це насамперед проявити турботу про себе.

ПІДТРИМКА ЖІНОК, ЯКІ ЗАЗНАЛИ СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА І ТОРТУР ПІД ЧАС ВІЙНИ

Психологічна та інформаційна підтримка жінок, які постаждали від сексуального насильства під час війни, надається у кол-центрі #ВАРТОЖИТИ в рамках проєкту «Shelter for Women and Girls — victims of War Crimes» і реалізується у співпраці ГО «Фонд Яніни Соколової» та Мережі Eleos-Ukraine.